ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИЧТУ - 2024
Сьогодні 26 квітня в нашому навчальному закладі для здобувачів освіти 1-9 класів класними керівниками були проведені уроки цивільного захисту. З метою практичного закріплення здобувачами освіти закладів освіти теоретичного матеріалу з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації, користування засобами захисту від її наслідків, вивчення правил пожежної безпеки та основ цивільного захисту. Згідно плану- графіка проведення Дня цивільного захисту були проведені урок безпеки, на якому обговорювали теми: дії при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів; алгоритм дій при отриманні сигналів «Повітряна тривога»; Радіаційна та хімічна небезпека; дотримання правил пожежної безпеки у весняно-літній пожежонебезпечний період. Учні початкових класів разом з класними керівниками: Маринич Г.Г., Карповець В. М., Наумович І. І. Та Маринич Л.М., пригадали правила поведінки під час повітряної тривоги: як діяти, коли чуєш сигнал тривоги; що взяти з собою в укриття; що треба робити, якщо сигнал тривоги застав тебе на вулиці або у транспорті; яке найбезпечніше місце у нас вдома. Діти розширили свої знання про радіаційну та хімічну безпеку. Вчилися знімати психологічне навантаження за допомогою дихальних вправ, казкотерапії, релаксації. Учні 3 класу грали у квест-гру Знати. Вберегтись. Врятувати". Адже
прості та корисні поради допоможуть зберегти здоров’я та життя у небезпечних ситуаціях. Учні 5-9 класів разом з класними керівниками активно прийняли участь в обговоренні питань ядерної, хімічної безпеки, правил поведінки з вибухонебезпечними предметами. «Як запобігти трагічним наслідками пожежі»,
«Захисти своє життя», "Правила поводження з невідомими предметами та речовинами. Мінна небезпека", Сигнал небезпеки. Медичною сестрою закладу Карповець М.М., було продемонстровано надання першої медичної допомоги потерпілим при отруєнні чадним газом та опіками. Педагогом - організатором проведена вікторина «Цивільний захист» з учнями 8- 9 класів. Дякуєм всім учням школи, які активно приймали участь у проведенні Дня цивільного захисту.
![](https://content.e-schools.info/zabolottya/library/438093323_1568899440556388_1049577862801496858_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/zabolottya/library/438737308_1568899583889707_8861724389307813109_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/zabolottya/library/440321117_1568901593889506_6272529008893890424_n_1.jpg)
![](https://content.e-schools.info/zabolottya/library/439921886_1568900783889587_6405036775046484742_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/zabolottya/library/440096282_1568900117222987_3944783786868536376_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/zabolottya/library/438078460_1568899637223035_1805297557122696504_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/zabolottya/library/438841842_1568899617223037_2403478266113468866_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/zabolottya/library/439906305_1568899473889718_711455840744883634_n.jpg)
![]( https://content.e-schools.info/zabolottya/library/438129403_1568899607223038_4471586283879066460_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/zabolottya/library/438238821_1568899537223045_2751159276684068932_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/zabolottya/library/438102393_1568899510556381_8157873678602237705_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/zabolottya/library/438082848_1568899660556366_679489971361553824_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/zabolottya/library/438785973_1568899520556380_2442187542842044252_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/zabolottya/library/438118718_1568899463889719_1141390475197345176_n.jpg)